Öğrenci Yurdu Entegrasyonu

Jetlog

Öğrenci Yurdu Entegrasyonu

Teknoloji her geçen gün hayatımızın bir parçası olurken gençlerin teknolojiye olan bağımlılığı daha da artmaktadır. Özellikle öğrenci yurdunda kalan gençler ders çalışmak, ders seçmek, sınav takibi yapmak ve zaman geçirmek amacıyla interneti yoğun bir şekilde kullanmaktadır. Ancak 100lerce kişinin aynı anda bir ağ üzerinden internete erişmesi bazen güvenlik problemleri oluşturmaktadır. Gençlerin öğrenci yurtlarında değişik amaçlarla kullandığı internet hizmetinin daha güvenli ve kaliteli olması Jetlog ile mümkündür.

Jetlog Öğrenci Yurdu Entegrasyonu Nedir?

Jetlog öğrenci yurdu entegrasyonu, öğrenci yurtlarına has bir şekilde tasarlanmıştır. 5651 sayılı kanun uyarınca üretilen Jetlog öğrenci yurdu entegrasyonu internete erişim sağlayan öğrencileri koruma altına almaktadır.

Öğrenci Yurdu Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

Öğrenci yurdu entegrasyonu her öğrenciye TC Kimlik Numarası ile bir şifre belirlenmesi ile çalışır. Öğrenciler, TC Kimlik Numarası ve şifreleri ile internete erişim sağlar. Öğrenci yurtlarının hemen hepsinde kullanılan bu sistem sayesinde güvenli ve kaliteli bir internet hizmeti sunulur. Bazı yurtlar öğrencilerin aşırı internet kullanımını engellemek için sınırlamalar koyabilir. Bu sayede aşırı kullanımın önüne geçilir.

Jetlog Öğrenci Yurdu Entegrasyonunun Faydaları Nelerdir?

  • Jetlog öğrenci yurdu entegrasyonu sistemi ile yurt internetine bağlanan bütün öğrencilerin gerçekleştirdikleri eylemler 5651 sayılı kanun gereği kayıt altına alınır. Bu kayıt Zaman Damgalı olarak tutulur.
  • URL ve İçerik Filtreleme ile öğrencilerin interneti kötü amaçlarla kullanmasının önüne geçebilirsiniz.
  • İnternet erişim hızını istediğiniz gibi düzenleyebilir ve öğrencilerin daha kaliteli internet deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz.
  • Firewall ile ağınızı kontrol altına alabilir ve internete bağlanan öğrencileri dış tehditlere karşı koruyabilirsiniz.
  • Öğrencilerin kaç cihazdan internete erişebileceğini belirleyebilirsiniz.

Jetlog Öğrenci Yurdu Entegrasyonunun Ücreti Nedir?

Öğrenci yurdu entegrasyonunu kullanıcı bazında satın alan müşterilerimiz Jetlog’un bütün hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektedir. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.