Kafe Entegrasyonu

Jetlog

Kafe Entegrasyonu

Teknolojinin gelişmesi insan hayatına olumlu anlamda pek çok etkide bulunmuştur. Teknolojinin insan hayatına olumlu etkisi olarak ifade edilebilecek akıllı cihazların kullanımı insan alışkanlıklarının da doğrudan değişmesine etki etmiştir. Gün geçtikçe artan mobilizasyon sayesinde kişiler akıllı cihazları ile pek çok işlerini yapmakta ve her an internete erişme ihtiyacı hissetmektedir. Sosyal açıdan da interneti oldukça fazla kullanan insanlar, internetin kendileri için taşıdığı anlam sebebiyle tercih ettikleri mekânlarda internet erişim hızı ve kalitesine oldukça dikkat etmektedir. Bu durumda kafelerin kaliteli ve güvenli internet hizmeti sunması tercih edilmesinde en büyük neden olarak kaşımıza çıkar.

Kafe Entegrasyonu Nedir?

Kafe entegrasyonu, 5651 sayılı kanun hükümlerine göre kafe vb. mekânlarda internetin kayıt altına alınması ile güvenli ve kaliteli bir deneyim yaşanmasına fırsat sunan bir hizmettir.

Kafe Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

Kafeye gelen müşteriler Jetlog kafe entegrasyonu sayesinde wi-fi şifresi sormak yerine kimlik doğrulama yöntemleri ile internete bağlanmaktadır. Bu sayede daha kaliteli ve güvenli bir internet erişimi sağlanmış olur.

Kafe Entegrasyonunun Faydaları Nelerdir?

  • Kafe entegrasyonu hizmetini satın alan kafeler internet ortamında gerçekleştirilen her türlü eylemi 5651 sayılı kanun gereğince Zaman Damgalı şekilde kaydeder.
  • Kafe sahibi veya işletmecisi URL Filtreleme veya İçerik Filtreleme ile dilediği web sitelerine erişimi engelleyebilir.
  • İnternet hızında kısıtlamalar yaparak kişilerin aşırı internet kullanımının önüne geçebilirsiniz.
  • Firewall hizmeti ile ağınızın güvenliğini sağlar ve kafe müşterilerinin cihazlarını koruma altına alırsınız.

Jetlog Kafe Entegrasyonu Ücreti Nedir?

Jetlog Kafe Entegrasyonunun kullanıcı bazında satın aldığınızda ekstra bir ücret ödemeden bütün hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Seuflog Kafe Entegrasyonu hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.