Hotspot

Jetlog

Hotspot

Hotspot, umuma açık mekânlarda internet erişiminin kablosuz olarak ortak kullanıma sunulmasını sağlayan hizmettir. Özellikle şirketler, okullar, restoranlar ve otellerde kullanılan Hotspot, günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır.

Hotspot Nasıl Kullanılır?

Hotspot hizmetinin sunulduğu mekânlarda internet erişimi Wi-Fi teknolojisi ile sağlanır. İnternetin ortak kullanıma sunulduğu mekânlarda Jetlog aracılığıyla internet hizmetinin kullanıcılara ayrı ayrı dağıtımı sağlanır.

Jetlog kullanılan mekânlarda internet hizmetinize bir şifre koymanıza gerek yoktur. Şifresiz sunulan internet erişimi, doğrulama yöntemleri sayesinde kullanıcılar tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bu yöntemle hem internet güvenliği sağlanmış olur hem de müşteri ve misafirlerin şifre öğrenme sorunu ortadan kalkmış olur.

Günümüzde internet erişiminin hızlı ve güvenli olduğu mekânlar daha çok tercih edilmektedir. Jetlog hizmetini satın alan otel, kafe vb. mekânlar müşterilere daha kaliteli ve güvenli bir internet deneyimi yaşatma imkânı bulur. Bu sayede Jetlog kullanan mekânlar müşterilerin daha sık ziyaret ettiği yerler olur.